Systemy transportu wewnętrznego z automatami do pakowania

Jesteśmy firmą, która dostarcza systemy transportu wewnętrznego wraz ze zintegrowanymi maszynami do pakowania takimi jak:

  • składarki kartonów (do formowania kartonów klapowych) z zaklejarkami klap dolnych i górnych
  • wiązarki ramowe do spinania taśmą PP
  • zgrzewarki i obkurczarki automatyczne do pakowania w folie i papier
  • owijarki automatyczne do owijania palet folią stretch
  • owijarki automatyczne do owijania palet papierem
  • owijarki poziome do owijania długich produktów folią stretch

Nasze systemy transportu wewnętrznego obejmują podstawowe urządzenia transportowe do zastosowań w nowoczesnych magazynach, takie jak przenośniki rolkowe, taśmowe, płytowe i inne. Nasze maszyny do pakowania pozwalają na szybkie i łatwe pakowanie produktów w folie, papier lub kartony. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla różnych branż i potrzeb klientów. Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą ofertą.

Szybki kontakt: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami systemów transportowych takimi jak Translog:


Systemy pakowania DI-ZET

Firma DI-ZET ponad 30 lat oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie pakowania końcowego. Dostarczamy maszyny i urządzenia pakujące, linie automatyczne oraz materiały pakujące. Zapewniamy serwis i części zamienne. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Maszyny i materiały dostępne od ręki!

Jeśli potrzebujesz do swojego magazynu lub na produkcję maszyn, urządzeń lub materiałów pakujących z szybką realizacją zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami

Szybki kontakt: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl

Oferujemy następujące rozwiązania:

Systemy transportu wewnętrznego z automatami do pakowania. Systemy pakowania DI-ZET. Maszyny pakujące, linie automatyczne, urządzenia. Systemy pakowania DI-ZET. Maszyny pakujące, linie automatyczne, urządzenia i materiały do pakowania. Automatyzacja procesu pakowania