Premiery Targowe Warsaw Pack 2024: firma DI-ZET nagrodzona podczas 9 edycji Targów Warsaw Pack

Firma DI-ZET została wyróżniona podczas 9 edycji Targów Warsaw Pack w kategorii „Premiery Targowe” za prezentację owijarki PaperWrap do owijania palet papierem oraz Systemu Beck-Paperbag Serienpacker do pakowania produktów e-commerce w papier.

Premiery Targowe Warsaw Pack 2024: firma DI-ZET nagrodzona podczas 9 edycji Targów Warsaw Pack
Nagrodę z rąk dyrektora Dariusza Drąga odebrał Bartosz Łowczyński, właściciel firmy DI-ZET.


Relacja z Targów Warsaw Pack 2024

Targi Warsaw Pack 2024: DI-ZET

Strefa Pakowania DI-ZET zaprezentowała polskie premiery innowacyjnych rozwiązań na największych targach branży pakowania w Polsce!

Stoisko 2.50 w Hali F było miejscem, gdzie odbyło się niepowtarzalne wydarzenie – Strefa Pakowania DI-ZET zabrała odwiedzających w ekscytującą podróż przez świat nowoczesnych technologii pakowania w kontekście „EkoPacking”.

Premiera PaperWrap: Rewolucyjna Owijarka Palet Papierem

Niezwykłe wrażenie na targach zrobiła premiera automatycznej owijarki do palet papierem PaperWrap austriackiego producenta EW Technology. Ta innowacyjna maszyna owija palety specjalnym papierem Advantage StretchWrap firmy Mondi, zapewniając nie tylko zabezpieczenie towaru na palecie, ale również troskę o środowisko.

Podczas targów mieliśmy przyjemność gościć na naszym stoisko założycieli firmy EW Technology, Philippa Ertla i Patricka Wagnera, którzy wspierali nas podczas prezentacji owijarki PaperWrap.

Premiera Systemu Beck-Paperbag Serienpacker

Nie możemy zapomnieć o drugiej sensacji naszego stoiska – polskiej premierze niemieckiego systemu pakowania w papieropaki beck-paperbag Serienpacker, dostarczanego przez uznanego niemieckiego producenta Beck Packautomaten. Ta precyzyjna maszyna to nie tylko nowoczesność, ale również gwarancja doskonałej jakości pakowania, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Podczas targów mieliśmy przyjemność gościć na naszym stoisko przedstawicieli firmy Beck Packautomaten, Alexandra Deharde

Premiera Systemu SMB Neo Paperstrap

System pakowania kartonów i paczek SMB Neo Paperstrap to doskonała alternatywa dla tradycyjnych plastikowych taśm spinających. Wykonana z wytrzymałego papieru kraft taśma paperstrap jest w 100% biodegradowalna, co czyni ją przyjazną dla środowiska. W połączeniu z najwyższej klasy wiązarką ramową SMB Neo Paperstrap pakowanie paczek do wysyłki kurierskiej lub na palecie jest szybkie, wygodne i ekologiczne

Zaklejanie kartonów taśmą papierową w systemie Cyklop PaperTape

System Cyklop do składania i zaklejania kartonów klapowych taśmą papierową PaperTape złożony jest ze składarki kartonów Cyklop CT3000 i zaklejarki CT 302 SD. Do zaklejania kartonów stosowana jest taśma papierowa Kraft KH80/HM Brown 50 mm x 450 m.

Wiązanie paczek sznurkiem bawełnianym Siebeck Cotton Twine

Podczas Targów zaprezentowaliśmy innowacyjny system pakowania Siebeck Cotton Twine z zastosowaniem sznurka bawełnianego. Nasze rozwiązanie idealnie sprawdza się w e-commerce, pakietowaniu, wiązaniu długich produktów, wiązaniu paczek, pęczkowaniu, owijaniu i kompletowaniu.

Ekologiczne Innowacje i Automatyzacja E-commerce

Jednak nasze stoisko to nie tylko premierowe maszyny. Przedstawimy także najnowsze trendy w ekologicznym pakowaniu oraz automatyzacji e-commerce. Odkryjcie z nami, jak możemy razem dbać o naszą planetę, jednocześnie podnosząc efektywność procesów pakowania i dostarczając wyjątkowe doświadczenia zakupowe online.