Wiązarka Elastobinder do wiązania szparagów

Elastobinder został specjalnie opracowany do (w pełni automatycznego) wiązania lekkich produktów za pomocą elastycznej taśmy gumowej  Strepper®. Zaletami tego sposobu wiązania są: brak supłów ze względu na zamknięty kształt gumki Strepper®, gumka nie odkształca produktu, nie pozostawia uszkodzeń, a duże i małe produkty można wiązać jednym rozmiarem Streppera®.
Elastobinder® może wiązać zarówno poziomo, jak i pionowo. Wprowadzanie produktów odbywa się ręcznie lub za pomocą przenośnika taśmowego lub stołu obrotowego.

Elastobinder to maszyna przeznaczona do pakietowania za pomocą mocnej, szerokiej gumki Strepper.

Produkty mogą być dostarczane i odbierane zarówno ręcznie, jak i w linii automatycznej.Dane techniczne: Wydajność: do 45 wiązań/minWysokość łuku: do 160×160 mm lub maks. 400×400 mm (szer. x wys.)Materiały eksploatacyjne: Cyklop Strepper®Zasilanie: 230 V, 50 Hz – 1 fazaDopływ powietrza: 6 barówSterowanie: PLCBezpieczeństwo: Zgodnie z normą CEDostarczamy także gumki STREPPER do wiązarek Elastobinder.

Informacje, sprzedaż i montaż: 
501 685 074 lub kontakt@di-zet.pl


Linia do pakowania szparagów

Poniżej prezentujemy automatyczną linię pakującą wyposażoną w wiązarkę Elastobinder i moduł etykietujący. Produkty (szparagi) są łączone i opatrzone informacją w trakcie jednej operacji. Drukarka jest elastyczna, co ułatwia zmianę informacji na etykietach.


Elastobinder wiązanie i etykietowanie szparagów

Poniżej prezentujemy rozwiązania do wiązania szparagów za pomocą wiązarki Elastobinder. W połączeniu ze wagą można dokładnie zmierzyć ilość szparagów wiązanych za pomocą Streppera®.
Systemy pakowania DI-ZET

Firma DI-ZET ponad 30 lat oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie pakowania końcowego. Dostarczamy maszyny i urządzenia pakujące, linie automatyczne oraz materiały pakujące. Zapewniamy serwis i części zamienne. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Maszyny i materiały dostępne od ręki!

Jeśli potrzebujesz do swojego magazynu lub na produkcję maszyn, urządzeń lub materiałów pakujących z szybką realizacją zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami

Szybki kontakt: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl

Oferujemy następujące rozwiązania:

Systemy pakowania DI-ZET. Maszyny pakujące, linie automatyczne, urządzenia i materiały do pakowania. Automatyzacja procesu pakowania